Karrier

Ha szereted a gyerekeket, a vidám programokat, ha szívesen dolgoznál egy lendületes, fiatalos, sportos csapatban, csatlakozz hozzánk!

ANIMÁTOR

Legyél csapatunk tagja!

  • Feladatok

    A kalandpark játékszabályainak ismertetése és betartatása vendégekkel. A játékelemek ismerete, rendszeres ellenőrzése, a vendégek részére segítségnyújtás. Rendezvények lebonyolításában való aktív részvétel. Nyitási és zárási feladatainak ellátása, vezető animátor feladataiban való segédkezés.

  • Elvárások

    Felelősségteljes viselkedés a parkban, főleg a kötélpályákon. Csapatjátékos hozzáállás, jó kommunikációs készség, sportos, ápolt megjelenés. Társalgási szintű angol/német nyelvtudás. Türelem a vendégekkel, gyermekbarát viselkedés, gyors probléma megoldás, önálló munkavégzés, rugalmasság.

  • Előnyt jelent

    Korábban szerzett animátori tapasztalat. Alpinista végzettség és gyakorlat és további idegen nyelvek ismerete.

  • Amit kínálunk

    Teljes- VAGY részmunkaidős állás. Kellemes környezetben történő munkavégzés, versenyképes fizetés, fejlődési lehetőség.

Küldd fényképes önéletrajzod az info@kristálytorony.hu email címre.